סיורי אוכל ברומא חייבים לכלול סיור בשוק אוכל מקומי, לראות את הסחורה המקומית בשלב הגולמי שלה עוד בטרם היא נכנסת לצלחת, לטעם את הטריות, להריח את הניחוחות ואפילו לשבת בדוכני האוכל שבשוק ולאכול מנה מקומית טעימה.

ברומא קיימים מספר שווקי מזון שכדאי לפקוד כחלק מסיור אוכל בעיר, את הרשימה של המומלצים סידרנו לכם כאן יחד עם קישור להוראות הגעה דרך הנייד וגם קצת מידע על מה מצפה לכם בכל שוק ושוק.

תוכן עניינים

  • Mercato Trionfale – זהו שוק האוכל הגדול ביותר ברומא, כ 270 דוכנים של אוכל מכל הסוגים, פירות, ירקות, בשר, דוכני אוכל מהיר ועוד… השוק ידוע בזכות הסחורה הטרייה ואיכותית שלו שמגיעה מכל רחבי איטליה, טיילו בשוק ואף בקשו טעימות לפני שאתם קונים זה מקובל ברוב הדוכנים. כתובת השוק: Via la Goletta, 1, 00192 Roma RM. למידע על שעות פתיחה של השוק וניווט אליו דרך הנייד בדקו את כרטיס העסק שלו בגוגל: לחצו כאן!
  • Mercato Centrale Roma – מתחם שוק אוכל חדשני ומגניב הממוקם במרכז רומא ומציע מגוון רחב של מאכלי רחוב ומזון מהיר. מי שמכיר את שוק האוכל של פירנצה אז זהו האח התאום שלו, בעקבות ההצלחה האדירה בפירנצה הוחלט על פתיחה של שוק אוכל זה גם ברומא, אותו קונספט אבל עם הטאץ’ הרומאי של האוכל. כתובת השוק: Via Giovanni Giolitti, 36, 00185 Roma RM. למידע על שעות פתיחה והוראות ניווט באמצעות הנייד בדקו את כרטיס העסק שלו בגוגל: לחצו כאן!
  • Mercato Testaccio – שוק אותנטי בשכונת Testaccio שברומא, דוכני השוק מנוהלים על ידי בני משפחה שירשו את הבעלות עליהם מדור לדור, השוק הוא אחד המומלצים שלנו לסיור אוכל בעיר והוא מציע מגוון של דוכני מזון מהיר ומקומי לצד דוכנים למכירת מזון מכל הסוגים.. חווית אוכל מעוררת חושים!! כתובת שוק האוכל: Via Beniamino Franklin, 00153 Roma RM למידע על שעות פתיחה והוראות ניווט דרך הנייד בדקו את כרטיס העסק שלו בגוגל: לחצו כאן!
  • Mercato San Cosimato – שוק אוכל שנקרא על שם הכיכר (Piazza ) שבסמוך אליה הוא נמצא, השוק קיים מאז השנים הראשונות של 1,900 כך שמדובר על שוק עם מסורת בעיר רומא. בשוק תמצאו מגוון רחב של ירקות טריים, בשר, מאפים, גבינות ודגים, אך שימו לב הוא נפתח בשעות הבוקר המוקדמות ורוב הדוכנים אם לא כולם נסגרים כבר בשעות הצהריים!! כתובת השוק: Piazza di S. Cosimato, 64, 00153 Roma RM למידע על שעות הפתיחה והוראות ניווט דרך הנייד בדקו את כרטיס העסק שלו בגוגל: לחצו כאן!
  • Mercato di Circo Massimo – שוק איכרים בו החקלאים מוכרים את המוצרים של עצמם, השוק מתקיים אך ורק בימים שבת וראשון בין השעות 8:00 בבוקר ועד השעה 15:00 בצהריים. כתובת השוק: Via di S. Teodoro, 74, 00186 Roma RM למידע על שעות הפתיחה והוראות ניווט דרך הנייד בדקו את כרטיס העסק שלו בגוגל: לחצו כאן!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט