אם אתם מחפשים אחר סיורי אוכל מודרכים בפראג כנראה שאתם רוצים למקסם את ההנאה שלכם, אין לכם את הזמן או את החשק לחפש לבד את המעדנים המקומיים, לנסות ולקרוא לבד על ההיסטוריה של המקומות שאתם הולכים אליהם ואתם רוצים גם תשובות על השאלות הרבות שעולות לכם בזמן הסיור.

סידרנו לפניכם 4 חברות שונות המציעות סיורים קולינריים מודרכים ברחבי פראג, נפרט על כל אחת מהן כמה שניתן ומקווים שזה יעזור לכם לבחור את הטובה ביותר.

שימו לב!! על אף  שאנחנו מנסים להישאר הכי מעודכנים שאפשר יכול להיווצר מצב בו המחירים או פרטי הסיור משתנים על ידי החברות ולא הספקנו לעדכן באתר, לכן אנו ממליצים לפני שסוגרים להיכנס לעמוד המידע גם באתר החברה ולאשר ששום נתון לא השתנה.

סיורים קולינריים מודרכים בפראג עם חברת Secret Food Fours

אם אתם קצת עוקבים אחר האתר שלנו בטח שמתם לב כי חברת Secret Food Fours מופיעה בכמעט כל יעד או אפילו בכולם, זה לא בגלל שיש לנו מניות בחברה (הלוואי) אלא בגלל שהם פשוט בין הגדולים והחזקים שיש בתחום סיורי האוכל הם מציעים סיורי אוכל מודרכים ב 26 מדינות שונות ושמם הולך לפניהם.

בפראג חברת Secret Food Fours מציעה לכם שני מסלולים שונים לבחירה האחד הוא סיור בירה מודרך ברחבי פראג המיועד כמובן לאוהבי הבירה והאלכוהול בעוד השני הוא xיור אוכל מודרך בפראג.

סיורי האוכל והבירה של חברת Secret Food Fours:

סיור בירה בפראג עם חברת Secret Food Foursפראג נחשבת לאחת הערים עם צריכת הבירה הגדולה בעולם ותרבות הבירה שם היא חלומו של כל חובב בירה מושבע, בסיור של חברת Secret Food Fours תתחילו במבשלה קטנה בעיר בהדרכתו של מנהל המבשלה ותטעמו בירה הישר ממיכלי הייצור, לאחר מכן תמשיכו לחנות האגדית לבירות בעיר המחזיקה מעל 300 סוגים שונים של בירה מיצור מקומי, את הסיור תסיימו בבאר מקומי ותטעמו בירות המיוצרות מכל רחבי צ’כיה.

עלות הסיור: 39 יורו לאדם

לעמוד ההזמנה: לחצו כאן!

סיור קולינרי בפראג עם חברת Secret Food Foursהסיור נערך בשכונת Malá Strana זה בזכות היותה אחת מהשכונות הכי ירוקות, היסטוריות ומעניינות שבין שכונות העיר.

מהלך הסיור:

 • מפגש במלוסטרנסקה נאמיסיטי (Malostranské náměstí) משם הליכה למעדנייה צ’כית מסורתית ואוכלים נקנקיה צ’כית.
 • עצירה לאכול מרק צ’כי מסורתי.
 • בדרך לעצירה הבאה תלכו במסלול ציורי המושלם ועל הדרך חולפים על פני כמה מהפסלים הכי מפורסמים וחשובים בהיסטוריה של העיר.
 • העצירה הבאה היא לטעימות פנקייק ויין.
 • טיול בפארק קמפה בדרך לפאב צ’כי המגיש מנות צ’כיות מסורתיות ובירה צ’כית.
 • הדגמה ולמידה על כל מה שצריך לדעת בנוגע לכופתאות האהובות והטעימות של צ’כיה הנקראות Knedlíky.
 • ביקור בבניין היסטורי ויפה בו שוכנת חנות עוגות מקסימה עם מטעמים נפלאים.
 • במהלך הסיור יוגש לכם גם מנה סודית אחת שהחברה שומרת לעצמה עד רגע ההגשה.

עלות הסיור: מבוגר מגיל 18 והלאה 76 יורו לאדם / מתבגר מגיל 13-17 71 יורו לאדם/ ילדים מתחת לגיל 13 66 יורו לאדם.

לעמוד ההזמנה: לחצו כאן!

סיורי אוכל מודרכים בפראג עם חברת Prague Food Tour

חברת Prague Food Tour הוקמה בשנת 2014 על ידי ג’ורג’ ולאונה, חובבי אוכל ונסיעות, החברה הוקמה על האמונה כי דרך האוכל ניתן ללמוד על תרבות המקום וככה גם בנויים הסיורים שלה.

את הסיורים שלהם הם מציגים כסיורים אותנטיים, לקבוצות קטנות המאפשרים לכם לטעום את הטוב ביותר שיש במטבח הצ’כי המסורתי ובו בזמם ללמוד מעט על ההיסטוריה של פראג ועל התרבות.

חברת Prague Food Tour מציעה 3 סיורי אוכל בפראג:

סיור בירה ברחבי פראג – סיור בן 3.5 שעות בשעות הצהריים, טעימה של 7 בירות שונות מהחבית (בערך 4-5 ליטר בסה”כ), טעימות של מאכלים המתאימים לבירות ובסופו של דבר זה מסתכם בארוחת צהריים טעימה, ביקור במיטב המבשלות בירה בפראג.

עלות הסיור: 74 יורו לאדם.

סיור אוכל “טעים” בפראג – סיור המתמצת ומציג את מנות המטבח הצ’כי המסורתיות והמשקאות המקומיים, סיור בן 4-5 שעות, הליכה של 3 ק”מ מכיל 10 טעימות שונות של מאכלים מקומיים וכמה טעימות של משקאות אלכוהול שונים.

עלות הסיור: 100 יורו לאדם.

סיור אוכל SCRUMPTIOUS בפראג – סיור בן 3-4 שעות הליכה, מרחק הליכה 1.8 ק”מ, העובר במאפיות, דוכני אוכל, פאבים ומטבח צ’כי מודרני, סה”כ 8 טעימות אוכל שונות וכמה טעימות אלכוהול שונות.

עלות הסיור: 86 יורו לאדם.

לעמוד ההזמנות של חברת Prague Food Tour: לחצו כאן!

סיורי אוכל עם חברת Taste of Prague

חברת Taste of Prague מציעה סיורי אוכל בפראג מזווית שונה ואחרת, החלק הנכבד ביותר יהיה הסיפורים על הילדות בפראג, החיים בצ’כיה ובעיר פראג, על המנהגים המקומיים, על העבר וההווה ושבסוף הסיור תוכלו להבין ללבו של צ’כי ממוצע ועל הדרך תאכלו ותשתו ממיטב המטעמים המקומיים.

החברה מציעה שני סיורי אוכל שונים בפראג והם:

סיור אוכל פראג פודי – הקבוצה שתצא לסיור תכיל מקסימום 10 אנשים, משך הסיור יהיה 4 שעות, 5 עצירות בדרך, סה”כ הליכה של 2.5 קילומטרים.

אין פירוט על המאכלים או הכמות.

עלות: 106 יורו לאדם.

לעמוד ההזמנה: לחצו כאן!

סיור אוכל צ’כי מסורתי – הקבוצה תהיה מורכבת ממקסימום 10 אנשים, משך הסיור הוא בין 3.5-4 שעות, 5 עצירות בדרך, מרחק הליכה 1.9 קילומטר.

אין פירוט על המאכלים או הכמות.

עלות: 98 יורו לאדם.

לעמוד ההזמנה: לחצו כאן!

סיורים קולינריים בעיר פראג עם חברת Eating Europe

חברת Eating Europe היא אחת מחברות סיורי האוכל הגדולות והמובילות באירופה, תמצאו סיקורים שלנו עליהם בהרבה יעדים אחרים, בפראג הם מציעים את שירותיהם כבר מאז שנת 2014 בסיור תרבות האוכל שלהם בעיר תטעמו מגוון של מטעמים מקומיים מחטיפי בירה בבר מקומי ועד למאכלים הכי מסורתיים והכי טעימים שיש לצ’כיה להציע.

חברת Eating Europe מציעה 4 סיורי אוכל ושתייה שונים לבחירתכם:

 • סיור אוכל בפראג – סיור בן 4 שעות המבטיח לכם מלבד האוכל שפע של מידע על ההיסטוריה וההווה של העיר, תגיעו למקומות נסתרים שלא מופיעים באף מדריך טיולים, תגלו את מיטב המטעמים המקומיים האותנטיים והמסורתיים של העם הצ’כי.

דגשים מרכזיים בסיור האוכל: ביקור בקצביה מוכרת ואהובה מאד בפראג וטעימות של בשרים איכותיים וטריים תוך הסברים על טכניקות עבודה עם בשר, טעימות בבית קפה ייחודי הקיים מאז תחילת המאה ה – 20 ואירח בו בעבר את גדולי האומנים והמוחות כמו אלברט איינשטיין, פרנץ קפקא ועוד, לאחר מכן תמשיכו לטעימות של כופתאות מסורתיות, משם לחנות / מאפייה העושה לחמים מסורתיים ועוגיות ייחודיות של פראג, לאחר מכן תטעמו את אחת המנות עם הכי הרבה שייכות לעיר והיא הסנדוויצ’ים הפתוחים, ביקור בפאב ושתיית בירות מקומיות קלאסיות ולסיום טעימות גלידה מקומית.

עלות הסיור: מבוגר מעל גיל 18 89 יורו / מתבגרים גילאים 13-17 72 יורו / ילדים מגיל 4 ועד 12 58 יורו.

לעמוד ההזמנה: לחצו כאן!

 • סיור אוכל בשעות הערב של פראג – בילוי של ערב קסום בשכונה היסטורית למרגלות מצודת פראג, סיורים ברחובות צרים וציוריים, ביקור במרתפי יין, ביסטרו ברחוב האחורי, בתי קפה קטנטנים, ביקור באתרים מפורסמים ועוד…

בין המטעמים שתשתו ותטעמו בסיור יהיו: בירות מקומיות עם נשנושים של גבינה ונקניקים, טעימות יין, טעימות במסעדה חדשה ומקומית, שטרודל תפוחים וקוקטיל צ’כי.

משך הסיור הוא 4 שעות.

עלות: 96 יורו לאדם

לעמוד ההזמנה: לחצו כאן!

 • סיור בירות מלאכת פראג ואוכל – פראג ידועה בעולם כמובילה בתחום הייצור, הצריכה ותרבות הבירה, זאת בדיוק הסיבה שסיור בירות ואוכל בפראג הוא הנכון ביותר לעשות (במידה ואתם אוהבי בירות כמובן).

חברת Eating Europe מציעה לכם סיור אוכל ובירה הכולל טעימות של בירות מכל הסוגים מבירה בהירה פילזנר צ’כית מקומית ועד בירות כהות, לצד נשנושים ומאכלים המתאימים לשתיית בירה.

משך הסיור הוא 4 שעות, חובה להיות מעל גיל 18.

עלות הסיור: 65 יורו לאדם.

לעמוד ההזמנה: לחצו כאן!

 • סיור אוכל פרטי בפראג – סיורים מאד אישיים אין יותר מידי פרטים באתר שלהם, צריך ליצור עמם קשר כדי לקבל העת מחיר על סמך העדפות שלכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט